АНАДОЛУ ЕФЕС ПРУЖА СЈАЈНЕ ПАРТИЈЕ: Шампион Турске данас игра у нешто лаганијем ритму!
АНАДОЛУ Ефес ће у 25. колу турског првенства угостити Петким Спор.
ФОТО: Танјуг / Сава Радовановић
Изабраници Томислава Мијатовића играју јако добро у последње време и захваљујући добрим резултатима укључили су се у трку за плеј-ин Евролиге.
Партизан је направио кикс на свом терену и то је додатно погурало шампиона Турске.
У претходном колу савладали су Басконију усред Виторије, било је то заиста бриљантно издање, а коначан резултат гласио је 76:97.
Најзаслужнији за тријумф био је Шејн Ларкин који је убацио 28 поена, док га је сјајно пратио Вил Клајбурн са 20 погодака.
Тим из Истанбула је у досадашњем делу домаћег шампионата остварио скор 21-3 и налази се на деоби првог места заједно са Фенербахчеом.
Верујемо да се играчи домаћег тима данас неће форсирати и да ће одиграти у нешто лаганијем ритму.
НАШ ТИП: Анадолу Ефес - Петким Спор -169,5 (квота 1,55)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.
09. 03. 2026. у 16:11
ПРСТ У ОКО ПЕЂИ МИЈАТОВИЋУ! После отказа сестрићу, враћа се у Хумску још један кога је отерао легендарни фудбалер
НЕ стишава се бура у Хумској!
09. 03. 2026. у 13:30
Коментари (0)