СРБИН ЈЕ ИСКОРИСТИО ПРИЛИКУ: Бивши играч Црвене звезде је поставио рекорд!
КОШАРКАШИ Шарлота ће у ноћи између петка и суботе угостити Финикс.
FOTO: Tanjug/AP
Василије Мицић је у НБА стигао као најбољи играч Европе, међутим, у Оклахоми се није најбоље снашао.
Након само неколико месеци трејдован је, а прилику коју је добио у Шарлоту је и те како искористио.
Бивши играч Црвене звезде је одиграо неколико сјајних утакмица, а лични рекорд је поставио у прошлом колу када је Мемфису спаковао 25 поена.
Хорнетси играју опуштено, свесни су да ће сезону завршити у доњем делу табеле и то српском асу даје слободу у игри.
Санси тренутно заузимају седму позицију и до самог краја ће водити велику битку за плеј-оф.
Верујемо да ће граница поена у овом дуелу бити пребачена.
НАШ ТИП: +217,5 (квота 1,90)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ИСКУСНИ БЕК ПРЕУЗИМА ОДГОВОРНОСТ: Шејн Ларкин је незаустављив!
15. 03. 2024. у 11:06
ПОВРАТАК ОТПИСАНИХ: Двоструки шампион Европе се укључује у трку!
15. 03. 2024. у 07:17
ТИП ИЗ МИНХЕНА: Жалгирис има квалитет да парира домаћину!
15. 03. 2024. у 07:58
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЖРТВУ ЧЕРНОБИЉА, ДЕВОЈЧИЦУ-МУТАНТА, РОДИТЕЉИ СУ ОСТАВИЛИ: Сада цео свет не може да верује шта је постала!
Чуда постоје. Ко вам каже да је другачије, покажите му ову причу.
19. 03. 2026. у 18:19
СРБИ СУ ЗГРОЖЕНИ АЛБАНСКО-БОСАНСКИМ СКАНДАЛОМ: Ево шта се десило у Тузли (ФОТО)
Косово је Србија, ма шта ко мислио. Али, неки који другачије мисле, не либе се да промовишу лажну државу, самопроглашену на територији јужне српске покрајине..
19. 03. 2026. у 16:20
Коментари (0)