ЦРВЕНО-БЕЛИ БЕЗ СВОГ МАЂИОНИЧАРА: Шампион Србије ће играти растерећено у Минхену!

М.М.

01. 03. 2024. у 08:30

КОШАРКАШИ Црвене звезде ће у 27. колу Евролиге гостовати Бајерну.

Црвено-бели су пре две недеље по десети пут у историји освојили Куп Радивоја Кораћа.

Одиграли су изабраници Јаниса Сферопулоса сјајан турнир, у финалу су били бољи од Партизана резултатом 85:79.

Јунак меча био је Милош Теодисић који се окитио титулом најкориснијег играча. Српски интернационалац је утакмицу завршио са 16 поена и 5 асистенција.

Грчког стручњака свакако не радује то што Теа вечерас највероватније нећемо видети на паркету.

Српски представник је своју шансу "прокоцкао" и сада до краја регуларног дела може одиграти растерећено.

"Баварци" су коначно заиграли како се од њих очекује, везали су седам победа у свим такмичењима, а освојили су и Куп Немачке савладавши у финалу екипу Улма.

Пре само два дана, пулени Пабла Ласа су у домаћем шампионату савладали Гетинген.

Од Бајерна се много више очекивало ове сезоне јер има изузетно квалитетан састав.

Ови ривали су се састали почетком новембра у 6. колу и тада је Црвена звезда на крилима Теодосића славила резултатом 74:68. Мађионичар из Ваљева је имао дабл-дабл учинак од 16 поена и 11 асистенција.

У пораженом табору истакао се Карсен Едвардс са 16 погодака, док је Леандро Болмаро додао 13.

Верујемо да ће граница поена на полувемену бити пребачена.

НАШ ТИП: 1п +79,5 (квота 1,63)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 14:59

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Умро Михаил Фоменко

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и током ратних збивања, а управо је једна спортска вест растужила овог понедељка Украјинце.

29. 04. 2024. у 14:24