ДА ЛИ ЋЕ СЕ "ПАРНИ ВАЉАК" КОНАЧНО ПРОБУДИТИ? Партизанов противник још увек није "нокаутиран"

М.М.

29. 02. 2024. у 07:45

КОШАРКАШИ Партизана ће у 27. колу Евролиге угостити Анадолу Ефес.

ДА ЛИ ЋЕ СЕ ПАРНИ ВАЉАК КОНАЧНО ПРОБУДИТИ? Партизанов противник још увек није нокаутиран

У црно-белом табору много тога не штима, а то се у последње време и те како одразило на резултате.

"Парни ваљак" је у једном делу сезоне био један од кандидата за топ 6, међутим, сада се и плеј-ин доводи у питање.

Партизан је везао три пораза и тренутно се налази на 11. месту са скором 12-14.

Нису пулени Жељка Обрадовића добро изгледали ни у Купу. Војводину су елиминисали након "бледог" издања, да би 24 сата касније отишли на мегдан Црвеној звезди.

Гледали смо интересантно финале у "Чаиру", а црвено-бели су на крају славили резултатом 85:79.

Лоше одлуке носиоца су скупо коштале шампиона АБА лиге, Кевин Пантер се просто "угасио" у другом полувремену, док су остали само немо посматрали. Најистакнутији на терену био је Зек Ледеј који је убацио 24 поена.

Српски представник има квалитет, али сада се већ поставља питање да ли ће он испливати на површину сада када је најпотребније.

Жоц је видно незадовољан, тензија се пренела на играче и то је у старту велики проблем.

Бруно Кабокло на паркету проводи мали број минута, док су Данило Анђушић и Матеуш Поњитка у пар наврата били ван ротације.

Пи-Џеј Доужер је један од најквалитетнијих индивидуалаца у саставу, али Американац је већ дуго ван ритма.

Данас ће на мегдан стићи екипа која је ухватила последњи воз за плеј-ин. Анадолу Ефес има 11 победа и 15 пораза, њихова нада још увек није у потпуности угашена.

Ови ривали су се састали у 10. колу и тада је првак Турске славио резултатом 100:84.

Јунак меча био је Шејн Ларкин који је убацио 27 поена, док је Даријус Томпсон бројао до 18.

Наша процена је да ће граница поена бити пребачена.

НАШ ТИП: +164,5 (квота 1,60)