МИНХЕН ЖЕЛИ БОДОВЕ: Баварци су славили у "револверашком обрачуну"

БАЈЕРН Минхен ће у 11. колу Евролиге дочекати Виртус.

МИНХЕН ЖЕЛИ БОДОВЕ: Баварци су славили у револверашком обрачуну

ФОТО: Профимедиа

"Баварци" су ове сезоне направили респектабилан састав, међутим, тежак распоред је утицао на то да сада имају негативан скор. Одиграли су само три утакмице на свом паркету.

У прошлом колу су савладали Асвел у Вилербану, био је то прави "револверашки обрачун", а коначан резултат гласио је 100:101.

Девин Букер је био најистакнутији појединац на паркету, Американац је имао дабл-дабл учинак од 16 поена и 11 скокова. Леандро Болмаро је такође бројао до 16, док је тандем Гифај-Ибака додао по 14.

Треба истаћи и Силвијана Франсиска који се није либио да у завршници преузме одговорност.

Са друге стране изабраници Луке Банкија су савладали Фенербахче у својој дворани са резултатом 87:79.

Немачки представник поседује велики квалитет и верујемо да ће им се вечерас све коцкице поклопити.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS 

НАШ ТИП: 1 (квота 2,00)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32

Коментари (0)

ФУДБАЛСКА ПЛАНЕТА НА НОГАМА! Меридиан те води у земљу новог СВЕТСКОГ ШАМПИОНА и дели 500.000 РСД бонуса СВАКОГ ДАНА!