ПОСЛЕДЊИ ОКРШАЈ СУ ИМАЛИ У ЊУЈОРКУ: Зверев је "преживео" маратон!
ДРУГИ полуфинални пар у Ченгдуу чиниће Александар Зверев и Григор Димитров.
Фото АП
Ови ривали су се састајали седам пута, а Бугарин је једини пут славио у њиховом првом окршају.
Последњи пут су један против другог играли пре неколико недеља на Ју-Ес опену и тада је Саша уписао победу резултатом 3:1 (6:7, 7:6, 6:1, 6:1).
Популарни Гриша је играо добро током прва два сета, међутим, у наставку се његова игра потпуно распала.
Димитров за сада на овом турниру није имао проблема, још увек није изгубио сет, елиминисао је Хуана Пабла Вариљаса и Кристофера О'Конела.
Са друге стране Зверев је провео доста више минута на терену, јучерашњи маратон са Кецмановићем трајао је тачно три сата.
Немачки тенисер је савладао Србина резултатом 2:1 (5:7, 7:5, 6:2) и тако уписао 44. победу у овој сезони.
Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,52)
Препоручујемо
СРБИ ВОДЕ ГЛАВНУ РЕЧ У АТИНИ: ''Зелени'' су и даље без примљеног гола
25. 09. 2023. у 10:47 >> 10:47
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу
Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.
24. 03. 2026. у 17:05
ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
24. 03. 2026. у 13:15
Коментари (0)