ЧЕТВРТФИНАЛЕ КОЈЕ ЈЕ НОЛЕТА КОШТАЛО ИСТОРИЈЕ: "Луди" Фабио тада није изашао на терен!

М.М.

31. 05. 2023. у 08:13

ИТАЛИЈАН је направио изненађење.

ЧЕТВРТФИНАЛЕ КОЈЕ ЈЕ НОЛЕТА КОШТАЛО ИСТОРИЈЕ: Луди Фабио тада није изашао на терен!

ФОТО: Тањуг

Фабио Фоњини је искористио нестабилну игру Феликса Оже-Алијасима и стигао до велике победе.

"Луди" Фабио је на заласку каријере и питање је још колико ће дуго играти професионални тенис.

Четрнаест пута је играо на Ролан Гаросу, а најбољи резултат је постигао 2011. године када је стигао до четвртфинала, међутим, због повреде је предао четвртфинални дуел без борбе.

Да је Фоњини тада изашао на мегдан Новаку Ђоковићу, српски тенисер би највероватније остварио тријумф и срушио рекорд Џона Макенроа од 42 узастопне победе.

Данас ће са друге стране мреже стајати Џејсон Кублер, бивши први јуниор света, Аустралијанац који никада није испунио потенцијал, али заслуге за то свакако иду повредама.

Верујемо да ће обојица тенисера узети по сет.

НАШ ТИП: 4-5 (квота 1,55)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК УРЛАО НА ЊЕГА КАД ГА ЈЕ ВИДЕО ПОСЛЕДЊИ ПУТ! Ево ко суди Ђоковић - Алкараз, финале Аустралијан опена! (ВИДЕО)

НОВАК УРЛАО НА ЊЕГА КАД ГА ЈЕ ВИДЕО ПОСЛЕДЊИ ПУТ! Ево ко суди Ђоковић - Алкараз, финале Аустралијан опена! (ВИДЕО)

Организататори првог гренд слема у 2026. години одлучили су да финале Аустралијан опена у мушкој, појединачној конкуренцији, у коме играју Новак Ђоковић и Карлос Алкараз, суди Џон Блом.

31. 01. 2026. у 21:12

Коментари (0)

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!