НОЛЕ НА "ШАТРИЈЕУ": Србин јури трећу титулу!

М.М.

29. 05. 2023. у 08:30

ДВОСТРУКИ шампион стартује!

НОЛЕ НА ШАТРИЈЕУ: Србин јури трећу титулу!

ФОТО: Танјуг/АП

Новак Ђоковић је на овим теренима одиграо 101 меч, а 85 пута је излазио као победник, чак шест пута смо га гледали у финалима, док му је два пута пошло за руком да освоји титулу.

Први трофеј је подигао 2016. године савладавши у финалу Ендија Марија резултатом 3:1 (3:6, 6:1, 6:2, 6:4), да би пет година касније у директном окршају за трофеј био бољи и од Стефаноса Циципаса.

Прошле године Ноле је на турнир стигао неспреман те је заустављен у четвртфиналу од Рафаела Надала.

Овог пута нећемо гледати окршај Рафе и Нолета јер "краљ шљаке" није успео да се опорави од повреде и неће заиграти у "Граду светлости".

Наш тенисер ће играти други меч на централном терену "Филип Шатрије", одмах после дуела Слоун Стивенс/Каролина Плискова.

Данас ће са друге стране мреже стајати Александар Ковачевић, играч који ће имати свој деби на "купу мускетара".

Верујемо да ће Новак остварити рутинску победу.

НАШ ТИП: -27,5 (квота 1,50)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТУЖБА ОД 20 МИЛИОНА ДОЛАРА ЗБОГ СИНЕРА И ДОПИНГА! Овој звезди тениса је пуко филм од невиђене неправде!

ТУЖБА ОД 20 МИЛИОНА ДОЛАРА ЗБОГ СИНЕРА И ДОПИНГА! Овој звезди тениса је пуко филм од невиђене неправде!

То како се Јаник Синер провукао са минијатурном казном због допинг афере (само три месеца паузе, баш између два гренд слема, да ни не осети суспензију, а и Ига Швјонтек, која је на слични начин прошла, прилично је изнервирало Тару Мур, тенисерку која тражи надокнаду од 20 милона долара од Женске тениске асоцијације (ВТА).

23. 02. 2026. у 19:33

Коментари (0)

СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!