ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Аустралијанац пребацује границу?

М.М.

15. 05. 2023. у 12:35

У дуелу између Партизана и Студентског центра одлучили смо да типујемо још једног играча црно-белих.

ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Аустралијанац пребацује границу?

FOTO: ABA liga

Аустралијанац има добру сезону и доказао је да је уз Кевина Пантера вероватно и најквалитетнији појединац у саставу.

Против Реал Мадрида је доживео повреду у другој утакмици и то га је некако спречило да пружи свој максимум.

У мајсторици је ипак одиграо на високом нивоу, иако је његов тим доживео пораз, бивши играч Барселоне је убацио 16 поена.

Данте Егзум је ове сезоне играо два пута против данашњег противника и у просеку је убацивао 14,5 поена.

Верујемо да је повреда прошлост и да ће пребацити границу.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС 

НАШ ТИП: + 11,5 (квота 1,85)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.

11. 03. 2026. у 19:25

Коментари (1)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart