СТЕФАНОС ЈЕ ИЗДРЖАО НАЛЕТЕ: Аргентинац је прекинуо црни низ!

ЧЕТВРТИ носилац је имао проблема.

СТЕФАНОС ЈЕ ИЗДРЖАО НАЛЕТЕ: Аргентинац је прекинуо црни низ!

ФОТО: АП/Тањуг

Стефанос Циципас је постављен за четвртог носиоца и био је слободан у првом колу, док је у другој рунди морао да изађе на мегдан Доминику Тиму.

Аустријанац је одиграо на високом нивоу и правио је проблеме Атињанинu. Стефанос је ипак издржао налете и на крају славио у три сета.

Са друге стране Себастијан Баез је након три узастопна пораза уписао тријумф, он је у првој рунди такође био слободан, док је у другој елиминисао Американца Маркоса Ђирона.

Победник овог меча ће се у следећем колу састати са бољим из дуела Сафјулин/Запата Мираљеш.

Ови ривалу су се састалi прошле годинe на Отвореном првенству Аустралије и тада је Циципас славио.

Наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.

НАШ ТИП: Циципас - Баез 8-10 (квота 1,50)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, добио је још једну лошу вест.

30. 05. 2026. у 15:20

ИМАШ МОЈЕ СРЦЕ! Новак Ђоковић му ово поручио дан после испадања са Ролан Гароса

"ИМАШ МОЈЕ СРЦЕ!" Новак Ђоковић му ово поручио дан после испадања са Ролан Гароса

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, опростио се од француске престонице на емотиван начин.

30. 05. 2026. у 15:54

Коментари (0)

СИНЕР ИДЕ НА ХИТНА МЕДИЦИНСКА ИСПИТИВАЊА! Италијан се на овакав потез определио након шокантног испадања са Ролан Гароса