ХОЛАНЂАНИН ИМА СЈАЈНУ СЕЗОНУ: Рус се није добро провео на прошлом турниру!

М.М.

22. 02. 2023. у 09:30

АНДРЕЈ Рубљов и Талон Грикспор одмериће снаге у првом колу Дохе.

ТАНЈУГ/АП

Холанђанин је сјајан ове сезоне, успео је да освоји титулу у индијском Пунеу на старту сезоне, док је прошле недеље у Ротердаму стигао до полуфинала где је елиминисан од Италијана Јаника Синера.

У првом колу Дохе је имао тежак задатак против Кентена Алиса, ипак, након 2 сата и 18 минута игре, 40. играч света је славио резултатом 2:1 (7:6,4:6,7:6)

Са друге стране руски тенисер је након пораза од Новака Ђоковића у четвртфиналу Отвореног првенства Аустралије одлучио да направи мало дужу паузу.

Први турнир му је био прошле недеље у Холандији, а такмичење је завршио у првој рунди. Бољи од њега био је Алекс де Минаур.

Очекује нас интересантан сусрет, а наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.

НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,53)

ПУБЛИКА ЈЕ ОСТАЛА У ШОКУ: Руски ас је реаговао као нико никада после пораза (ВИДЕО)

Док се Новак Ђоковић спрема за нове тениске изазове, трагајући за начином како да се коначно у 2024. домогне финала и титула, јер није уобичајено да стигне април а да је он без трофеја, његов колега из Русије Андреј Рубљов пита се - како да било кога победи.

16. 04. 2024. у 18:52

ХИТНА РАФИНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ: Рафаел Надал саопштио велику вест

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали, да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Шпанац, међутим, мало више "воли" Роџера Федерера. Ипак, како је Швајцарац отишао у пензију прошле године, остало је да се љубитељи тениса надају новим мегданима Нолета и Надала, а они би могли ускоро да се и догоде.

15. 04. 2024. у 16:46 >> 16:47