ПАО ЈЕ ТЕРЕТ СА ЛЕЂА: У Берлину је сада лепша атмосфера!
У 13. колу немачког првенства кошаркаши Албе угостиће Франкфурт.
Фото: Евролига
Да свакој серији дође крај видели смо пре четири дана у Вилербану. Играчи Албе су савладали Асвел резултатом 79-91 и тако прекинули низ од 11 узастопних пораза у Евролиги.
У домаћем шампионату ствари стоје другачије. Изабраници Израела Гонзалеза су уписали 10 победа и само један пораз.
Са друге стране њихов данашњи противник са скором 3-9 заузима 15. позицију на табели.
Момке из Берлина већ за два дана очекује окршај са Басконијом. Наша процена је да вечерас неће победити са већом разликом од задатог хендикепа.
НАШ ТИП: Алба - Франкфурт H2 -21,5 (квота 1,52)
Препоручујемо
НАЈТЕЖИ ТЕСТ ЗА АРСЕНАЛ ДО САДА: На ''Емирејтс'' долази разиграни Њукасл
03. 01. 2023. у 08:58
МИТАР ГОЛОВИМА ЗАПОЧИЊЕ НОВУ ГОДИНУ? Фулам иде на ноге некадашњем прваку
03. 01. 2023. у 10:08 >> 10:08
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!
Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.
12. 01. 2026. у 16:50
ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!
Најновије вести из тениса тичу се краја једне запажене каријере.
12. 01. 2026. у 15:35
ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово
АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.
12. 01. 2026. у 16:25
Коментари (0)