"Шпанско чудо" шаље Хрвата кући?

КАРЛОС Алкараз и Марин Чилић одмериће снаге у 1/8 финала Ју-Ес опена.

Шпанско чудо шаље Хрвата кући?

ФОТО: АП/Танјуг

Шпанац је пре Ју-Ес опена играо у Синсинатију, где је такмичење завршио у четвртфиналу, међутим, у Њујорку је за сада импресиван.

Момак из Мурсије још увек није изгубио сет на турниру, редом су падали Себастијан Баез, Федерико Корија и Џенсон Бруксби.

Деловало је пре трећег кола да Американац може пружити јачи отпор, међутим "Карлитос" је још једном доказао да је далеко испред своје генерације.

Са друге стране, Хрват је у прва два кола имао лак посао, да би у трећем после велике борбе елиминисао Данијела Еванса.

Наша процена је да ће граница сетова бити пребачена.

НАШ ТИП: +3,5 (квота 1,67)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

Рукометни клуб Партизан позвао је данас руководство АРКУС лиге и Рукометног савеза Србије да се друга утакмица финалне серије плеј-офа одигра и шампион државе одлучи на терену.

28. 05. 2026. у 14:37

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова