М.М.

28. 07. 2022. у 08:48

ПЕДРО Мартинез и Алберт Рамос Винољас састаће се у четвртфиналу Кицбила.

Фото Profimedia

Педро је је у прошлом колу савладао Федерика Корију резултатом 2-0. Овај двадесетпетогодишњак брани финале на овом турниру и имаће јако тежак задатак да то и оствари.

Данас ће му противник бити сународник који такође игра сјајно на овој подлози, у каријери има четири освојена турнира. Највећи успех у Кицбилу му је финале 2019. године.

Занимљиво је да жреб никада до сада није укрстио ове ривале. Наша процена је да ће у првом сету пасти понуђени број гемова.

НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,52)

НЕВИЂЕН ТРИЛЕР У ФИНАЛУ АБА ЛИГЕ: Звезда добила Партизан у невероватном дербију!

Црвена звезда је повела са 1:0 у финалу АБА лиге након што је у првој утакмици, пред својом публиком у некадашњем "Пиониру", победила Партизан - коначан резултат био је 83:82 после много узбуђења и двоипосатне кошаркашке драме. Исти ривали ће у истом, скроз црвено-белом амбијенту, играти у среду од 19.30, а шампион "Јадрана" ће постати екипа која дође до три тријумфа.

13. 05. 2024. у 23:01 >> 23:01