Вајдин пулен је апсолутни фаворит!
АЛЕКС Молчан и Марко Топо одиграће меч првог кола Хамбурга.
Foto: Profimedia
Марко Топо је играч српског порекла рођен у Минхену, тренутно заузима 585. позицију на ранг-листи и за сада има само два званична меча у каријери, оба је изгубио.
Данас ће за противника имати далеко искуснијег Алекса Молчана, тенисера који важи за доброг шљакаша.
Словак је почео ове године да ради са Маријаном Вајдом и напредак у игри је евидентан.
Квалитет је свакако на страни Вајдиног пулена и верујемо да неће дозволити изненађење.
НАШ ТИП: Топо - Молчан 0:2 (квота 1,47)
Препоручујемо
ПОСЛЕДЊИ МЕЧ ПРВОГ КОЛА: Повратник у елиту дочекује незгодног противника
18. 07. 2022. у 08:02
ТРАДИЦИЈА ЈЕ НА СТРАНИ ВОЛУНТАРИЈА: "Небескоплави" гостују новајлији
18. 07. 2022. у 08:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НОВАК ЂОКОВИЋ ДОЖИВЕО ШОК: Ово се управо десило на Ролан Гаросу 2026!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а Новак Ђоковић данас је сазнао не баш добру вест
26. 05. 2026. у 13:47
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ово су се управо урадили Владимир Путин и Си Ђинпинг после отворене претње напада на територију Русије
Најновије вести којима су заједнички именитељи Русија и Кина десиле су се захваљујући састанку председника те две државе. А управо у Кини, у Пекингу, пре неки дан су о многим темама разговарали Си Ђинпинг и Владимир Путин. Данас је у дело почео да се спроводи један од кинеско-руских договора.
26. 05. 2026. у 12:34
Коментари (0)