Грк бруси форму за Вимблдон!

М.М.

23. 06. 2022. у 09:54

ЧЕТВРТФИНАЛЕ Мајорке нам доноси окршај Стефаноса Циципаса и Маркоса Хирона.

Грк бруси форму за Вимблдон!

FOTO: Tanjug/AP

Грчки тенисер је у прошлом колу савладао Иљу Ивашку резултатом 2-0, велико је питање колико шести рекет света може на Вимблдону, уколико не буде имао среће у жребу, лако се може десити да такмичење заврши већ у првој рунди.

Са друге стране Американац је мало подигао форму, након пет узастопних пораза, остварио је два тријумфа, савладао је Ван Де Зандшулпа и МекДоналда.

Ови ривали су се састали ове године у Акапулку и Стефанос је славио у два сета.

Верујемо да Хирон неће игубити са већом разликом у гемовима од задатог хендикепа.

НАШ ТИП: ХГ2 -4,5 (квота 1,51)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)

СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.

09. 03. 2026. у 16:11

Коментари (0)

ПУНИ ГОРЧИНЕ И МРЗОВОЉЕ: Ово су ТРИ најнегативнија хороскопска знака