ПРАВОСЛАВНИ ДЕРБИ У ТБИЛИСИЈУ: Крсташи без највеће звезде, легенда светског фудбала вади "триколоре" из кризе
ФУДБАЛСКЕ репрезентације Грузије и Румуније састају се у Тбилисију.
DANIEL MIHAILESCU / AFP / Profimedia
Обе селекције су остале без пласмана на Светско првенство. Грузија је недавно прекинула лош низ победом над Литванијом, док Румуни стижу након пораза од Словачке и тешког периода за тим.
За Румунију овај меч означава почетак нове ере јер се на клупу вратио Георге Хаџи. Он је преузео репрезентацију након смрти Мирчее Луческуа.
„Триколори” имају проблема на гостовањима, где су везали пет мечева без тријумфа, па ће Хаџи морати брзо да консолидује екипу коју предводи Раду Драгушин.
Домаћини ће вероватно бити без своје прве звезде, Кварацхелије, због његовог наступа у финалу Лиге шампиона. Ипак, Сањол рачуна на голмана Мамардашвилија и нападача Микаутадзеа. Грузија је славила у последњем међусобном дуелу пре пет година и нада се да ће искористити нестабилност ривала како би наставила мини-серију позитивних резултата.
НАШ ТИП: 1 ДНБ (1,55)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДИНА ОСВЕТА ПАЗАРЦИМА! Магије Катаија, Енем показао Хапоелу шта га чека на Маракани! (ВИДЕО)
Фудбалери Црвене звезде савладали су Нови Пазар резултатом 2:0 (1:0) у четвртом колу Суперлиге Србије.
08. 08. 2026. у 21:59
СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели све ближи групној фази Лиге конференције!
Тренер "парног ваљка" Саша Илић може да одахне.
08. 08. 2026. у 17:49
ШТА МУ СЕ ДОГОДИЛО? Бивши тенисер не личи на себе! Навијачи шокирани како данас изгледа легендарни ас (ФОТО)
Дуго га није било у јавности, а сада је његова фотка све оставила у чуду.
08. 08. 2026. у 16:22
Коментари (0)