ВЛАДАН ЧУКИЋ: Казинбарцика „бескућник“ који тоне

Жарко Урошевић

24. 01. 2026. у 10:40

* Скаут Ференцвароша (Мађарска)

ВЛАДАН ЧУКИЋ: Казинбарцика „бескућник“ који тоне

FOTO: Privatna arhiva

СУБОТА, 

ЊИРЕЂИХАЗА – УЈПЕШТ 0-2

Њиређихаза је уз Казинбарцику најслабија у лиги, само снажном дефанзивом мође да одоли против много бољег Ујпешта.

ФИКС КИШВАРДА – МТК 1

Кишварда је после Ференцвароша најтеже гостовање у лиги. Притисак домаћина неће успети да издржи ни МТК, иако је искусна екипа.

ПУШКАШ – ПАКШ 3+

Очекује се нападачка игра обе екипе у дербија кола.

НЕДЕЉА, 

ДЕБРЕЦИН – ДИОЖЂЕР 1

У дербију источног дела Мађарске, Дебрецин је ближи победи од ривала из Диожђера.

ФИКС КАЗИНБАРЦИКА – ЗАЛАЕГРЕСЕГ 2

Казинбарцика је последња. Нема ни свој терен, па домаћинске утакмице игра на изнајмљеном у Мезоковежду. Остала је и без пара, тако да нема шта да тражи у окршају са Залаергесегом.

ФЕРЕНЦВАРОШ – ЂЕР 1

Само неколико дана по повратку са припрема у Шпанији, мој Ференцварош ће сигурно да заблиста и савлада Ђер, директног конкурента за титулу.

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Лудило! Здравко Мамић продао Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Лудило! Здравко Мамић "продао" Звездине фудбалере Костова и Авдића за 50 милиона евра!

Ако неко зна да продаје балканске фудбалере богатим европским клубовима, онда је то свакако дугогодишњи "алфа и омега" Динама из Загреба, Здравко Мамић. А баш он је одушевљен двојицом Звездиних младих фудбалера и убеђен је да ће донети огроман новац новом/старом шампиону Србије.

27. 04. 2026. у 15:34

Коментари (0)

Гробари у шоку: Највеће појачање напустило КК Партизан, има преча посла!