ПАРТИЗАНОВ ЏЕЛАТ СЕ ВРАТИО НА ПОБЕДНИЧКУ СТАЗУ: Лоша форма је прошлост, али у госте сада долази екипа која има све победе на страни
ДЕРБИ осмог кола кипарског шампионата игра се између АЕК Ларнаке и Апоела.
ФОТО: Танјуг / Милош Миливојевић
Оба тима су у зони плеј-офа, раздвојена са 3 бода на табели.
АЕК Ларнака има 3 победе у последња 4 кола, једини кикс је пораз од шампиона Пафоса код куће. У свакој од 3 утакмице постигли су 2+ гола, а две утакмице су биле са ГГ&5+.
АПОЕЛ има 4 победе у 4 утакмице одигране у гостима, уз напомену да су се састајали само са тимовима из доње половине табеле.
Вреди напоменути офанзивно усмерену доктрину гостију, који су у 4 гостујуће утакмице постизали просечно 3 гола по утакмици!
Од 4 директна сусрета у сезони 2024/2025 све је добио АЕК Ларнака. АПОЕЛ је постигао гол у 6 од последњих 7 утакмица одиграних на овом стадиону.
НАШ ТИП: ГГ (квота 1,73)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
СТРАШНА СРПСКА ОСВЕТА! Србија разбила Енглеску у фудбалу, ово се чекало деценијама!
Не тако давно, октобра 2023, Енглеска је победила Србију са 9:1 у мечу младих фудбалских репрезентација. У септембру 2025. било је чак 0:5 за Енглезе усред Београда, када су сениори "гордог албиона" разбили "орлове" Драгана Стојковића Пиксија у борби за Мундијал који ће, тако, протећи ове године без нашег државног тима. А данас је дошао ред на освету.
25. 03. 2026. у 13:53
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! "Србија масовно производи нове Николе Јокиће!" (ВИДЕО)
Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.
25. 03. 2026. у 15:15
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ РЕАЛ МАДРИДУ: Лекари месецима лечили ПОГРЕШНО КОЛЕНО Килијана Мбапеа?!
Килијан Мбапе, звезда ФК Реал Мадрида, и сам не може да верује какве су најновије вести о његовој повреди.
25. 03. 2026. у 12:14
Коментари (0)