ОЛИМПИЈАКОС СВЕТИ БРАТСКУ ЗВЕЗДУ: Има ли Пафос снаге за ново изненађење?

Оља Мркић

17. 09. 2025. у 12:13

Олимпијакос улази у нову европску сезону са одличним моралом након што је током лета потврдио статус једне од најјачих екипа Грчке.

ОЛИМПИЈАКОС СВЕТИ БРАТСКУ ЗВЕЗДУ: Има ли Пафос снаге за ново изненађење?

FOTO: FK Crvena zvezda

Првак је победио Астерас (2:0), Волос (2:0) и Пансераикос (5:0) без примљеног гола. Константинос Цолакис и Роман Јаремчук су повређени, док је Родинеј под знаком питања.

Пафос доживљава историјски тренутак – први пут у групној фази Лиге шампиона и први пут првак Кипра. У сезони је имао победу 1:0 против АПОЕЛ-а и пораз 0:1 од Аполона. Тим Темура Кецбаје елиминисао је искусне европске противнике као што су Макаби Тел Авив, Динамо Кијев и наша Црвена Звезда.

Олимпијакос има веће искуство у европским такмичењима и снажнији тим, док Пафос долази мотивисан након успешног пута кроз квалификације, спреман за свој историјски дебитантски меч.

НАШ ТИП: 1&0-3 (квота 2,02)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

04. 05. 2026. у 12:25

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје