ГОСТИ ЈАЛОВОГ НАПАДА: Домаћи терен је блага предност, али игра се само једна утакмица
ПРЕЛИМИНАРНА рунда енглеског Лига купа доноси окршај две четврторазредне екипе (Лига два) — Акрингтона и Олдама.
Профимедиа
Игра се једна утакмица, а иако Акрингтон има благу предност због домаћег терена можда ће до пролаза морати да дође преко продужетка или чак пенала.
Иако су оба тима ремизирала у првом колу Лиге 2 (Акрингтон 1:1, Олдам 0:0), много више упада у очи нападачка немоћ гостију. Олдам није постигао гол ни у првом мечу сезоне, нити у два пријатељска дуела током припрема — сва три меча завршена су са мање од 1,5 гола. Слично је било и у последњем међусобном сусрету ових ривала 2021. године, када је после 0:0 Олдам славио после пенала.
Акрингтон није много уверљивији, али је бар у пријатељским утакмицама показао нешто више офанзивног потенцијала. Утакмицу би лако могао одлучити један гол или се развити у ново надмудривање са мало шанси.
Препоручујемо
ДОБРИ У ГОСТИМА, АЛИ ИМ "НЕ ЛЕЖИ" САН МАМЕС: Билбао се враћа на победничку стазу
22. 12. 2025. у 14:21
ДЕНВЕРОВ НИЗ ЈЕ ПРЕКИНУТ: Јокић и дружина се враћају на победнички пут
22. 12. 2025. у 14:03
ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала - прилично су емотивне.
22. 12. 2025. у 16:43
ХРВАТИ ОПЕТ ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили навијачи у Хрватској (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске згрозиле су многе.
22. 12. 2025. у 15:07
ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала - прилично су емотивне.
22. 12. 2025. у 16:43
Коментари (0)