ТИП ПРЕДЛАЖЕ – БЕЛОРУСИЈА: Водећи се враћају победама

Жарко Урошевић

27. 06. 2025. у 09:05

* Динамо кец, Славија и Витебск двојке

ТИП ПРЕДЛАЖЕ – БЕЛОРУСИЈА: Водећи се враћају победама

Фото Profimedia

ПЕТАК, 

Молодечно – Сморгон 0-2

ФК МИНСК – СЛАВИЈА М. 2

СУБОТА, 

Ислоч – Торпедо Ж. ГГ&3+

Витебск – Неман X2

ГОМЕЛ – МЛ ВИТЕБСК 2

ДИНАМО М. - БРЕСТ 1

НЕДЕЉА, 

Нафтан – БАТЕ 2-3

Слутск – Арсенал Џ. X

Сва три водећа тима у Белорисији су киксирала у прошлом колу. Испромашивали су се нападачи, како лидера из Витебска, тако Славија и Динама. Нишанске справе морали би на старо подешавање да врате већ дуелима за викенд које имају са Гомелом, ФК Минском и Брестом.

За разлику од овог трилинга, Ислоч се на гостовању Сморгону распуцао и утакмицу завршио са четири дата гола. Допадљиву и ефикасну партију очекује се да понови окршајем са исто тако нападачки настројеним Торпедом.

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе

Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".

27. 12. 2025. у 12:29

Коментари (0)

СРБИЈА ДА ПОДРЖИ ДВЕ УГРОЖЕНЕ ДРЖАВЕ: Шешељ упозорио на тешку ситуацију и претње новим бомбардовањем