ПОРАЗ ОД ПСЖ-А СЕ МОРА БРЗО ЗАБОРАВИТИ: "Јорганџије" немају времена за туговање
СВОЈ други меч на Светском клупском првенству фудбалери Атлетико Мадрида одиграће против Сијетл саундерса са којима се састају на "Лумен филду" (0.00).
ФОТО: Танјуг/АП
Атлетико је на отварању такмичења одиграо веома слабо, шампион Европе га је апсолутно надиграо и може се рећи да није имао никакве шансе против ПСЖ-а који је више него заслужено славио резултатом 4:0.
Не може се рећи да пораз није био неочекиван, али свакако да издање и начин на који су изгубили није био по мери клуба Атлетикове величине.
То доводи "јорганџије" у неугодну позицију, последњи су у групи "Б" и морају одиграти боље против Сијетла и Ботафога како би имали шансе за пролаз даље.
Данас ће копља укрстити са Сијетлом који игра пред својим навијачима и мотивисан је да се "упише" након што му је измакако бод против Ботафога (1:2).
Американци су били добри на том сусрету, стварали су шансе, али зафалило им је реализације, слаби су били у завршници и то је главни разлог што су погнуте главе напустили "Лумен филд".
Домаћини данас као и Атлетико морају напасти победу, тако да можемо очекивати нешто отворенији фудбал од оба тима и типујемо да ћемо видети бар по један гол са обе стране.
НАШ ТИП: ГГ (квота 2,02)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)