ГОЛОВИ СУ ИЗВЕСНИ С ОБЕ СТРАНЕ: Миленковић је гаранција да ће их Нотингем примити мање

Оља Мркић

01. 05. 2025. у 11:46

НОТИНГЕМ дочекује Брентфорд у утакмици 34. кола енглеске Премијер лиге.

ГОЛОВИ СУ ИЗВЕСНИ С ОБЕ СТРАНЕ: Миленковић је гаранција да ће их Нотингем примити мање

FOTO: AP/Tanjug

Обе екипе су у борби за што бољи пласман, при чему домаћини имају знатно већу мотивацију јер се налазе у директној трци за Лигу шампиона.

Нотингем је тренутно шести са 60 бодова из 33 утакмице (18 победа, 6 ремија, 9 пораза). Код куће су дали гол у седам од последњих 10 мечева, а под вођством Нуна Еспирита Санта изгледају чврсто – само један пораз у последњих 10 утакмица на Сити граунду у свим такмичењима.

Посебно се истиче дефанзива, трећа најбоља у лиги са 39 примљених голова, где главну улогу има српски репрезентативац Никола Миленковић, који је ове сезоне стандардни шраф у последњој линији.

Брентфорд се налази у средини табеле (11. место, 46 бодова), али су у солидној форми. После тријумфа над Брајтоном (4:2), настављају серију добрих издања у гостима – дали су гол на девет од последњих 10 утакмица ван куће. На ити граунду су у последње три посете дали чак шест голова.

У међусобним дуелима, голови су практично гарантовани: шест од последњих седам дошло је ГГ. Само последњи сусрет добио је Нотингем са 2:0.

Очекује се отворена утакмица, обострано офанзивна. Нотингем је под притиском резултата, Брентфорд релаксиранији и опасан у транзицији.

НАШ ТИП: ГГ&3+ (квота 2,14) 

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.

12. 01. 2026. у 16:50

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.

12. 01. 2026. у 16:25

Коментари (0)

ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!