"БЛЕКИ" МИЛЕНКОВИЋ ЈЕ ПРАВИ КОМАНДАНТ ОДБРАНЕ: У једној категорији је његов Нотингем најбољи у Премијер лиги
У 23. колу Премијер лиге, Борнмут ће угостити Нотингем форест (16:00).
Foto: Profimedia
Сусрет два тима који су најпријатнија изненађења сезоне у Премијер лиги изазива велику пажњу светске јавности.
Борнмаут је 11 утакмица без пораза, а Нотингем форест девет. Притом, "трешњице" у последње време постижу велики број голова - декласирали су Њукасл са 4:1 у прошлом колу и недавно Вест хем у Купу са 5:1.
С друтге стране, "шумари" су везали четири поведе у гостима од којих на последње три нису примили гол, што је између осталих заслуга и српског репрезентативца Николе Миленковића.
"Блеки" је један од заслужнијих што је нотингем форест примио само осам голова у првом полувремену, по чему је лидер у Премијер лиги.
НАШ ТИП: |1-3&||1-3 (квота 1,92)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
КО ВИСОКО ЛЕТИ НИСКО ПАДА: Лион и Ленс посустају у Лиги 1, Куп лечи првенствене ране
05. 03. 2026. у 12:11
ПРЕДЛОГ ИЗ КОМШИЛУКА: Шампион хвата последњи воз да стигне лидера
05. 03. 2026. у 11:28
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Запад урадио!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције" нису сада уплетени Руси, већ Украјинци. Јер, једна забрана је њима изречена.
05. 03. 2026. у 18:30
ТРЕСЕ СЕ РЕГИОН! Србија удара на Хрватску! Спектакл у најави!
Меч који се дуго чекао.
05. 03. 2026. у 13:32
ДЕТОНАЦИЈА У ПАРТИЗАНУ! Богдан Богдановић се враћа! Бивши саиграч све потврдио!
Изјава која је одушевила све навијаче црно-белих.
05. 03. 2026. у 18:08
Коментари (0)