ТРЕШЋЕ СЕ МРЕЖЕ У ФРАЈБУРГУ: Бајернова гол-машина против најпорозније одбране из горњег дела табеле
БАЈЕРН из Минхена гостује Фрајбургу у 19. колу немачке Бундеслиге.
ФОТО: Танјуг/АП
Баварци јуре пету узастопну победу и желе да задрже плус четири у односу на шампчиона Бајер из Леверкузена.
С друге стране, грогирани Фрајбург покушаће да се консолидује после два тешка пораза од Франкфурта и Шту8тгарта у којима су промили осам голова, а постигли један.
Рачунајући и пораз од Бајера 1:5, али и победу од 3:2 над Холштајн Килом, "орлови" су на последње четири утакмице примили чак 15 голова, један више него што је у истом раздобљу постигао Бајерн.
Сам податак да Бајерн има најбољи напад у Лиги, а Фрајбург најгору одбрану од свих еккипа пласираних изнад 15. места (додуше, тај неславан рекорд дели са Вердером и Волфсбургом, али је постига омного мање голова од ове две екипе) јасно показује ко је фаворит у овом сусрету. томе треба додати и да последња првенствена победа "орлова" над Баварцима датира у 2015. годину.
НАШ ТИП: 2&Г3+ (квота 1,98)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
Препоручујемо
ПОЛУВРЕМЕ-КРАЈ: Ово су предлози редакције Типа за популарну игру прелаза
05. 12. 2025. у 10:53
НАЈТРОФЕЈНИЈИ ВОДЕ БИТКУ У "ЗЕЛЕНОМ ГРАДУ": Селтикси дочекују Лејкерсе
05. 12. 2025. у 10:20
КЛАДИОНИЧАРСКИ КОКТЕЛ: Тикет састављен од различитих спортова
05. 12. 2025. у 10:18
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.
04. 12. 2025. у 13:20
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд
Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.
04. 12. 2025. у 11:36
Коментари (0)