СИЛВИЈУ БАЛАЋЕ: Судије уз Рапид, Фарул ослабљен
* Бивши фудбалер Политехнике, о преостала два меча Румуније 1.
Профимедиа
МОЈ ТИП
ПОНЕДЕЉАК,
16.00: ФАРУЛ – УТА X2
У Фарули је овом паузом, као и прртходном измеђи првенстава, било много осипања. Тип који предводи Герги Хаџи, знатно је слабији од оног са којим је имао наступе у првом делу сезоне. Ослабљен, без неких адекватних појачања, домаћин тешко може до бода у окршају са УТА.
19.00: ФИКС РАПИД – ПОЛИ ЈАШИ 1
Прволигаша из престонице, Рапид, издвајам у сигурног за наплату , јер као такви на домаћим теренима често има „добро“ суђење. У међусобним дуелима домаћи тим је често односио победе. Не знам разлог , због кога би данас домаћин могао да закаже. Кец је фикс.
Препоручујемо
ГРИФОНИ СЕ УЗДАЈУ У ФОРМУ И ДОМАЋИ ТЕРЕН: Зебрама прети пад у борбу за опстанак
20. 03. 2026. у 17:26
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЖРТВУ ЧЕРНОБИЉА, ДЕВОЈЧИЦУ-МУТАНТА, РОДИТЕЉИ СУ ОСТАВИЛИ: Сада цео свет не може да верује шта је постала!
Чуда постоје. Ко вам каже да је другачије, покажите му ову причу.
19. 03. 2026. у 18:19
СРБИ СУ ЗГРОЖЕНИ АЛБАНСКО-БОСАНСКИМ СКАНДАЛОМ: Ево шта се десило у Тузли (ФОТО)
Косово је Србија, ма шта ко мислио. Али, неки који другачије мисле, не либе се да промовишу лажну државу, самопроглашену на територији јужне српске покрајине..
19. 03. 2026. у 16:20
Коментари (0)