НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак

В.М.

29. 10. 2024. у 07:30

ЗА данас вам је редакција Типа спремила следеће предлоге.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за уторак

FOTO: Tanjug/AP

Уторак

16.05 Ал Таи - Ал Хилал 2&2-6 (1,45)

18.30 Каљари - Болоња X2 (1,40)

20.45 Стивенејџ - Болтон X2 (1,34)

20.45 Волфсбург - Борусија Дортмунд |1+&3+ (1,75)

Укупна квота: 4,76

Ал Хилал је далеко квалитетнији тим, сви играчи су му здрави и очекујемо рутински тријумф у осмини финала купа.

Болоња је веома тврд орах ове сезоне, доживела је само један пораз и не верујемо да Каљари има шта треба да се "сломе" "црвено-плави".

Болтон поново напада пласман у Чемпионшип, није најбоље започео сезону, али Стивенејџ игра доста горе и благу предност бисмо дали "луталицама".

Дортмунд игра изузетно отворен фудбал, његове утакмице су доста занимљиве, броје доста погодака, а и екипа Волфсбурга с времена на време уме да игра голеаде, тако да типујемо једну такву вечерас на "Фолксваген арени".

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!

Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.

12. 01. 2026. у 16:50

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово

АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.

12. 01. 2026. у 16:25

Коментари (0)

УниЦредит Банка: Стабилност и подршка развоју – важне поруке председника Извршног одбора за грађане Србије