МИОДРАГ КРИВОКАПИЋ: Абердин не греши

Ж. Урошевић

26. 10. 2024. у 10:11

Тренер у Селтику, о мечевима најквалитетније лиге Шкотске * Ренџерс тријумфом ублажава финансијски земљотрес

МИОДРАГ КРИВОКАПИЋ: Абердин не греши

Ilustracija

СУБОТА,

ДАНДИ – СТ. ЏОНСТОН 1

Стадионе Дандија и Сент Џонстона раздваја двадесетак километара.

Пред крцатим трибинама требало би да се домаћин боље снађе и освоји бодове, иако се гост предвођен финским стручњаком Симом Каваљаријем стабилизовао и у прошлом колу дошао до победе.

РОС КАУНТИ – КИЛМАРНОК 2

Квалитетног и веома поузданог стратега има и Килмарнок, што је потврдио последњим тријумфом над Ренџерсом (1:0). Верујем да ће Дерек Мекинс на северу Шкотске свој тим одвести до теће победе у низу.

ФИКС АБЕРДИН – ДАНДИ Ј. 1

Абердин има добру сезону, не би смео да је поквари дуелом против просечног Данди јунајтеда.

НЕДЕЉА,

ХИБЕРНИЈАН – ХАРТС X, 3+

Дерби престонице, Хибернијан и Хартс чекају са „свежим“ тренерима. Ово би могла да буде изједначена и атрактивна битка.

МАДЕРВЕЛ – СЕЛТИК 2

Мадервил игра топло-хладно, што би мој Селтик морао да искористи.

ФИКС РЕНЏЕРС – СТ. МИРЕН 1

Притиснут финансијским проблемима, Ренџерс је почео да грца како у првенству тако и на међународној сцени. Играчима су плате скресане, а прекобројним тренерима и саветницима уручен отказ. Кивне навијече једино би победа над Сент Миреном могла да умири.

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље се с посебном пажњом прати широм света, па и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему не тичу се директно санкција, али свакако њихових последица. Оне су, наиме, довеле до нове ситуације која се Русима баш и неће свидети.

04. 12. 2025. у 13:20

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

ФУДБАЛСКИ СВЕТ ОВО НЕ ПАМТИ! Вања Милинковић Савић оборио светски рекорд

Српски голман је одвео Наполи у четвртфинале Купа Италије тако што је у пенал серији против Каљарија најпре постигао гол у седмој серији, а потом одбранио ударац Лувумба у 10. серији.

04. 12. 2025. у 11:36

Коментари (0)

Заједно у хуманитарној мисији „Храна за све“