"ЦРНО-БЕЛИ" НИСУ ПОСТИГЛИ ГОЛ 360 МИНУТА: Рапид је серијом добрих резултата на мала врата ушао у плеј-оф

О. М.

15. 03. 2024. у 11:05

РАПИД и Ласк отварају плеј-оф аустријске Бундеслиге, првом утакмицом првог кола "лиге за првака".

ЦРНО-БЕЛИ НИСУ ПОСТИГЛИ ГОЛ 360 МИНУТА: Рапид је серијом добрих резултата на мала врата ушао у плеј-оф

После регуларна 22 кола Рапид је освојио 33 бода и као последњи, шести, упао у игру за првака, док је ЛАСК са 35 бодова упао као трећи.

Бодови су се преполовили, с тим што у Аустрији, за разлику од већине других лига, у случају непарног броја бодови се смањују за пола, а не повећавају. Тако је Рапид ушао са 16, а ЛАСК са 17 бодова.

Бечлије су плеј-оф избориле серијом од пет утакмица без пораза. С друге стране екипа из Линца је у истом раздобљу остала без иједне победе. Притом, "црно-бели нису постигли гол пуне четири утакмице.

Такође, Рапид је изборио полуфинале Купа, док је ЛАСК испао од Салцбурга.

Када су се две екипе последњи пут састале у бундеслигашкој акцији, одиграле су нерешено 3:3 на Алијанц стадиону у октобру.

НАШ ТИП: НГ (квота 1,95)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36