ПОБЕДА ЗА ПРОДОР У ВРХ: Брауншвајг није дорастао противник Падерборну

О. М.

15. 03. 2024. у 09:43

ПАДЕРБОРН и Брауншвајг отварају 26. коло немачке "Цвајте", утакмицом на стадиону "Хоум делукс арена" од 18 часова и 30 минута.

Падерборн тренутно држи шесту позицију на табели, са 39 бодова. Имају једанаест победа, шест ремија и осам пораза.

У последњој такмичарској утакмици одиграли су без победника против Шалкеа. Меч је обиловао преокретима пошто су "рудари" повели са 2:0 почетком другог дела игре, а Падерборн преокренуо на 2:3 у 86. минуту. Ипак, остали су без два бода гости пошто је Топ поравнао резултат у другом минуту надокнаде.

На свом терену Падерборн је скупио мање бодова него на страни. Има пет победа, три ремија и четири пораза. Тренутно су само два бода испод трећег места које води у бараж.

Брауншвајг је, с друге стране, тренутно на 17. позицији са 24 бода. Имају седам победа, три ремија и петнаест пораза. У својој последњој такмичарској утакмици, поражени су од Ханзе код куће са 1:0.

У гостима су скупили само шест бодова, имају две победе и десет пораза и зато су свуда радо виђен гост.

У последњих пет мечева између Падерборна и Брауншвајга у популарној "цвајти", Падерборн је остварио две победе, док су три меча завршена нерешено. Последњи сусрет ових тимова одиграо се у октобру 2023. године, када је Падерборн обезбедио победу над Брауншвајгом резултатом 3:1.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,78)

ПОГЛЕДАЈТЕ НОВУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36