"СВЕЦИ" ЗАУСТАВЉАЈУ "БЕЛЕ": Престон седам утакмица без пораза

О. М.

06. 03. 2024. у 10:54

САУТЕМПТОН у среду дочекује Престон у 36. колу Чемпионшипа. Утакмица се игра од 20 часова и 45 минута.

СВЕЦИ ЗАУСТАВЉАЈУ БЕЛЕ: Престон седам утакмица без пораза

Саутемптон има чак 17 бодова више од Престона, али гости су тренутно у бољој форми јер су везали седам утакмица без пораза. "Свеци" су за то време изгубили три пута па су треће место на табели препустили Лидсу.

Престон има 53 бода, четири мање од шестопласираног Хала на позицији која води у плеј-оф.

Саутемптон је у прошлом колу одиграо трилер меч против Бирмингема и победио са 4:3, иако су домаћи водили са 1:0 и 2:1. Посао им је донекле олакшао црвени картон Сандерсона, али треба рећи да је Бирмингем и са играчем мање успео да изједначи на 3:3, да би "свеци" до три бода стигли голом у шестом минуту надокнаде времена.

Престон је везао две победе у гостима и то без примљеног гола, против Ковентрија и Кардифа који нису нимало наивне екипе.

У првој утакмици у Престону било је 2:2. Саутемптон је повео, домаћин тешком муком преокренуо, а онда у осмом минуту надокнаде аутоголом прокоцкао два бода.

НАШ ПРЕДЛОГ: 3+ (квота 1,97)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ "КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА"

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44