"ШЉУКЕ" ШОКИРАЛЕ ЛИДЕРА: Шарлроа тражи прилику из контранапада

О. М.

01. 03. 2024. у 13:16

ПРВИ меч новог кола белгијске Про лиге игра се у петак увече. Вестерло ће на свом стадиону дочекати Шарлроа.

ШЉУКЕ ШОКИРАЛЕ ЛИДЕРА: Шарлроа тражи прилику из контранапада

Вестерло је у последње време поправио форму. Имају две победе, два пораза и један реми у последњих пет мечева. У просеку су давали два гола по мечу у том периоду.

Прошлог викенда посетили су Синт Тројден. Домаћи су били бољи током целог меча, добро контролисали игру и постигли гол у 37. минуту. Имали су фудбалери Вестерлоа две шансе за гол, али то је било премало за одбрану коју су домаћини пружили.

Победили су Стандард са 2:1, али највећи резултат у последње време је реми који су "шљуке" избориле против лидера Ројал униона с којим су одиграли 2:2.

Шарлроа је до сада сакупио 25 бодова и налази се на 13. месту које води у плеј-аут. У последњих пет мечева имају три пораза, један реми и једну победу. Показали су лошу игру посебно у последњих месец дана.

Изгубили су прошлог викенда на свом терену од Генка са 1:0. "Паркирали су аутобус" надајући се приликама за контранапад, али Генк је био доминантан током целог меча. Гости су једини гол постигли у 71. минуту, иако су имали довољно шанси да направе већу разлику.

Последњу победу Шарлроа је остварила крајем јануара над Еупеном када је било 1:0.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 2,05)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ "КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА"