"ЈЕЛЕНИ" ПРЕКИНУЛИ ЦРНУ СЕРИЈУ: "Свеци" морају да поправе голгетерски учинак ако желе у "плеј-оф"

О. М.

27. 02. 2024. у 14:05

РОС КАУНТИ ће дочекати Сент Мирен у првој утакмици 28. кола шкотског Премијершипа.

ЈЕЛЕНИ ПРЕКИНУЛИ ЦРНУ СЕРИЈУ: Свеци морају да поправе голгетерски учинак ако желе у плеј-оф

Профимедиа

"Јелени" су коначно прекинули серију лоших резултата, победивши за викенд Ливингстон, једину екипу која у лиги има лошији скор од њих. Имон Брофи је постигао два везана гола средином првог полувремена, после чега су се домаћи опустили, помисливши да је победа већ остварена.

Међутим, играчи Ливингстона се нису предавали па су почетком другог дела смањили, а у 86. минуту стигли и до изједначења. Али, тада се ниоткуда појавио Џош Симс и у петом минуту надокнаде донео победу "јеленима". Био је то његов први гол у сезони и први за Рос каунти уопште за више од две године откад је ту.

Та победа стигла је после 11 утакмица без победе, са само два ремија. Имају сада шест бодова више од Ливингстона и може се рећи да им је ова победа донела велику предност у борби за опстанак, мада и 11. место води у бараж.

Сент Мирен има три победе и два пораза у последњих пет мечева. То није лош резултат за тим који у просеку даје тек нешто више од једног гола по мечу. Они су на петом месту. У прошлом колу Сент Мирен је на свом терену савладао Сент Џонстон са 2:0.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 2,05)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36