ОЧЕКУЈТЕ ГОЛЕАДУ: Офанзиван и екфикасан фудбал донео је овим екипама борбу за плеј-оф у Чемпионшипу

О. М.

23. 02. 2024. у 11:51

КОВЕНТРИ дочекује Престон на отварању 34. кола енглеског Чемпионшипа.

Ковентри је стабилизовао игру у последњих пет мечева. Имају две победе, два ремија и један пораз. Ово их је довело на седмо место са три бода мање од Хала на месту које води у плеј-оф.

Ковентри је у прошлом колу остварио минималну победу над Стоком на свом терену. гости су упутили само један ударац у оквир гола, али ни ковентри није био много опаснији, истини за вољу.

У претходном колу Ковентри је угостио и Плимут. На крају тог меча било је нерешено 2:2. Прошли су у наредну рунду Еф-Еј купа савладавши Шефилд венздеј са 4:1.

Престон има само два бода мање од Ковентрија. Немају ниједан пораз у последњих пет мечева. У прошлом колу изборили су реми против Блекбурна, аико су већ у 23. минуту губили са 2:0. На крају меча било је 2:2, а Престон је већ до краја првог полувремена стигао вођство Роверса. До краја утакмице Престон је имао неколико шанси за победу, али лопта није хтела у гол.

Ковентри и Престон играју на велики број голова, па се и у њиховом међусобном сусрету може очекивати голеада.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ&3+ (квота 2,50)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44