ДЕРБИ ЛИМАСОЛА НЕ МОЖЕ БЕЗ НЕРЕДА: Куп као утеха за Аполон и АЕЛ
ГРАДСКИ дерби Лимасола у осмини финала Купа Кипра између Аполона и АЕЛ-а биће одигран данас након што је оригинално заказан за 24. јануар када је прекинут због навијачких нереда.
Профимедиа
Последица је забрана присуства гостујућих навијача на свим утакмицама до краја сезоне. Из Аполона су поручили тада да је прекид меча "политички мотивисан".
После регуларног дела сезоне ниједан од ова два клуба није успео дса избори пласман у Лигу за првака па ће такмичење наставити у групи за опстанак.
Аполон је завршио на седмом месту са 38 бодова, шест мање од шестопласираног Анортосиса, а АЕЛ је у доста горој позицији јер је девети са 30 бодова, али не би требало да буду у опасности јер имају чак 14 бодова више од екипе Закакиса која је прва испод црте.
Аполон има много више успеха у последње време када је реч о међусобним сусретима, а може се рећи да је и данас фаворит.
НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 2,13)
ПОГЛЕДАЈТЕ ПОСЛЕДЊУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
ЈАНИК СИНЕР ИЗИГРАО ЦЕО СВЕТ! Тениска легенда је сада све открила
Случај Јаника Синера и фамозне афере са клостеболом одбија да падне у заборав.
27. 03. 2026. у 10:00 >> 11:26
ХИТНО ИХ ИЗБАЦИТЕ! Свет бруји о скандалу лажне државе Косово: Након ове срамоте УЕФА мора одмах да реагује
Стадион у Братислави био је поприште озбиљног инцидента који је изазвао талас огорчења у спортској и политичкој јавности.
27. 03. 2026. у 08:43 >> 09:23
Коментари (0)