ТИП ИЗ КОМШИЛУКА: Домаћин никако да прикаже константност у игри

В.М.

08. 02. 2024. у 10:25

У оквиру 19. кола мађарског првенства, Кечмекет ће угостити Диошђер (20.00).

Након сјајних игара прошле сезоне, коју је завршио на другом месту, Кечмекет је ове посрнуо и после 18 одиграних утакмица налази се на средини табеле, на осмом месту, са 24 сакупљена поена.

После солидно одрађених припрема отворио је други део сезоне победом над Мезоковештом од 3:0, а меч је био готов већ после 45. минута, јер су сви голови постигнути у првом полувремену.

Тренер Иштван Сабо се нада да ће његови изабраници кончано показати мало константности у игри, што није био случај у првом делу кампање који су играли у негативним и позитивним серијама резултата.

Оно што је карактеристично ове сезоне за домаћина је да игра голеаде, и на више од пола његових утакмица долазила је игра гол-гол.

Са друге стране, Диошђер се вратио у елиту ове сезоне и иде им веома добро.

Налазе се испред данашњег ривала на табели, тренутно су седми и освојили су 25 бодова до сада.

Као и Кечмекет, гост је играо редовне голеаде у првом делу сезоне, а тако је наставио и у другом делу сезоне јер је протеклог викенда поделио плен са Дебрецином резултатом 2:2.

На првом међусобном дуелу ових тимова, Диошђер је славио са 3:1, а верујемо да ће и вечерас бити погодака.

НАШ ТИП: |1+&2+ (квота 1,50)