"ЛАВОВИ" НА ПРАГУ ИСПАДАЊА: "Понос Ејшира" тражи излаз из кризе

О. М.

07. 02. 2024. у 14:29

КИЛМАРНОК дочеклује Ливингстон у 25. колу шкотског Премијершипа. УТакмциа се игра на стадиону "Рагби парк" од 20 часова и 45 минута.

ЛАВОВИ НА ПРАГУ ИСПАДАЊА: Понос Ејшира тражи излаз из кризе

Профимедиа

Килмарнок је у кризи, четири утакмице без победе. Истина, у том периоду претрпели су само један пораз и то од Ренџерса, а тај се "не рачуна" јер је "олд фирм" лига за себе у премијершипу, уз три ремија.

Ремизирали су 1:1 у гостима код Мадервела у прошлом колу. Килмарнок је постигао први гол у 13. минуту, али је њихова радост била кратког даха јер је Тео Баир из Мадервела изједначио у 38. минуту. У другом делу утакмице Килмарнок се углавном бранио и то тако добро, нападачи Мадервела нису успели да пробију ту барикаду.

Килмарнок је одиграо нерешено и против Хибернијана и Дандија, оба пута 2:2 а последњу победу остварили су на "боксинг деј" против Сент Мирена у гостима. У међувремену су се са Дандијем састали и у Купу а у том мечу су били бољи од "тамно плавих".

Што се тиче Ливингстона, ова екипа је сакупила само 13 бодова и налази се на последњем месту са малим изгледима да се извуку. У последњих пет мечева нису победили ни у једној утакмици и екипа су која прима највише голова у лиги ове сезоне.

У прошлом колу Ливнигстон је гостовао Ренџерсу. На том мечу су изгубили 3:0, а да нису упутили ниједа шут у правцу противничког гола.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,70)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

МРАЧНА СТРАНА ИСТИНЕ: У Украјини убијен двоструки шампион Европе - ружне прошлости

РАТ у Украјини и даље је, са правом, један од најважнијих догађаја на свету, а најновије вести везане за тај оружани сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из спорта.

07. 05. 2024. у 21:47

БУРНО! Љути тренер Звезде Јанис Сферопулос напустио конференцију за штампу - иако је изборио финале АБА лиге!

Црвена звезда се пласирала у финале АБА лиге. То би, само по себи, требало да доведе до задовољног наступа њеног тренера пред новинарима, али...

07. 05. 2024. у 22:21