АНДЕРЛЕХТ НЕ ОДУСТАЈЕ ОД ПРВОГ МЕСТА: Мехелен се нада плеј-офу

О. М.

01. 02. 2024. у 12:50

АНДЕРЛЕХТ гостује Мехелену у склопу 23. кола белгијске Про лиге. Утакмциа се игра од 20 часова и 30 минута на стадиону "Ахтер де Казерне".

Од повратка у Јупилер Про лигу, Мехелен је био углавном на средини табеле четири узастопне сезоне. Изгледа да ће се овај тренд наставити и у овој такмичарској години, с тим што су, после 22 одигране утакмице, тренутно на осмом месту на табели са 28 освојених бодова.

У прошлом колу су победили код куће моленбек резултатом 3:1. И поред играча више од 4. минута меча, Мехелен је победио тек у надокнади времена головима Роба Шуфса и Патрика Флукеа.

Андерлехт је ове сезоне пуну пажњу усмерио на домаће првенство, постижући приметно боље резултате у односу на претходну годину, иако је тренутно у негативној серији од три утакмице без победе усвим такмичењима, четири рачунајући и пријатељску са Ал Ахлијем из Триполија.

Тим Брајана Римера је непоражен у 11 узастопних мечева у Јупилер Про лиги, па после 22 одиграна меча са 44 бода заузима другу позицију на табели, са осам бодова заостатка за водећимг Ројал Унион сен Жилом.

У прошлом колу су одиграли нерешено 2:2 на свом терену против лидера на табели, само неколико дана након што их је исти ривал са играчем мање савладао 2:1 у четвртфиналу Купа.

НАШ ПРЕДЛОГ: X2&2+ (квота 1,66)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36