ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПРЕКИД ПОСТА: Роналдова ''беба'' се баш мучи у последње време

В.М.

29. 01. 2024. у 12:18

ЗА крај 24. кола Сегунде гледаћемо обрачун два тима која се налазе у лошим формама када Ваљадолид на ''Хосе Зориљи'' угости Расинг (20.30).

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПРЕКИД ПОСТА: Роналдова беба се баш мучи у последње време

Домаћин се налази у великом проблему, није победио на последње четири утакмице, а за време те негативне серије освојио је само један бод и драстично је пао на табели.

Сада заузима девето место и налази се изван места која воде у плеј-оф, али тријумфом на вечерашњем дуелу вратили би се у контенцију за повратак у Примеру.

Оно што је највећи проблем за екипу чији је власник легендарни Роналдо Назарио да Лима је оно у чему је он био најбољи, а то је постизање голова.

Заиста невероватно звучи податак да Ваљадоли није затресао мрежу на последња четири сусрета, тачније пуних 360 минута, што је и више него поражавајуће за тим који жели да се бори за пласман у елиту.

Ни њиховом вечерашњем ривалу Расингу не цветају руже. Екипа из Сантандера је доживела узастопне поразе од Еибара и Картахене, а такође ни они нису постигли ниједан гол на тим утакмицама.

Гост је у нешто лошијој ситуацији на табели и тренутно се налази на 11. позицији са 33 сакупљена бода.

Занимљиво је да ови бивши прволигаши редовно играју голеаде на међусобним дуелима, а то смо такође видели у првом делу сезоне када је Ваљадолид славио са 3:2 на ''Сардињеру''.

Верујемо да је дошло време да Ваљадолид прекине црну серију и коначно упише три бода пред својим навијачима.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ТИП: 1 (квота 1,90)

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре одбио да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре "одбио" да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

Никола Јокић и Денвер нагетси елиминисали су Лос Анђелес Лејкерсе са 4:1 у победама у првом колу НБА плеј-офа, и то после истинске драме у Бол арени у Колораду.

30. 04. 2024. у 06:34

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 19:56 >> 19:11