ЛАЗАР И МАРКО ДОЛАЗЕ НА НОГЕ ШАМПИОНУ: Галатасарај одржава корак са Фенербахчеом

О. М.

29. 01. 2024. у 12:08

ГАЛАТАСАРАЈ дочекује Гацијантеп у 23. колу турског фудбалског шампионата. Утакмица се игра од 18 часова на стадиону "Али Сами Јен" у Истанбулу.

Шампион је бодовно изједначен са Фенербахчеом на челу табеле. Уочи овог кола победили су Истанбул са 3:1 иако су од 28. минута губили са 1:0.

Била је то четврта узастопна победа и осма утакмица без пораза у свим такмичењима, а трећи тријумф и десети меч без изгубљеног у Суперлиги у низу.

Тренера "лавова" Окана бурака брине што је сада већ пету утакмицу за редом његова екипа примила гол, а гол-разлика би врло лако могла да одлучи шампиона, како сада ствари стоје.

Гацијантеп је везао два ремија у Суперлиги. После 2:2 на госотвању Сиваспору, одиграли су 1:1 код куће са Коњаспором. Лазар Марковић и Марко Јевтовић провели су свих 90 минута на терену.

"Соколови" имају само два пораза у последњих десет утакмица и то од првопласираног Фенербахчеа и трећепласираног Трабзона, али проблем је што сада долазе на ноге другопласираном.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&ГГ (квота 2,45)