МИОДРАГ КРИВОКАПИЋ: Срчани Хартс у серији

20.45 ХАРТС – ДАНДИ 1

Среда

20.45 Хибернијан – Ренџерс 3+

20.45 Ст. Џонстон – Абердин ГГ

Фудбалере Хартса је у празничним данима било тешко „ухватити“. Тим из Единбурга засијао је пуним сјајем, од четири меча из тог периода славље је изостало само на утакмици са Рос Каунтијем, (2:2). Сјајна форма довољан је разлог да не посумњам у нови тријумф срчаних домаћина над Дандијем.

Хибернијан је дуго без победе. На домаћем терену могао би да је тражи у окршају са Ренџерсом. Гости имају бољи тим, коме је врлина да се надиграва. Када се ривали ухвате укоштац, голова би морало да буде као плеве. Три најмање!

СВЕТ ЈЕ У ЧУДУ: Роџер Федерер је управо изјавио ово о Нолету - Новак Ђоковић гледа и не верује!

Веровали или не, али... Заиста се то и десило: Роџер Федерер је признао да није исказивао "заслужено поштовање" према Новаку Ђоковићу када се Србин појавио као претендент на светски трон.

11. 06. 2024. у 20:47

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01