"ЦРВЕНДАЋИ" КОНАЧНО ПРЕКИНУЛИ ПОСТ: "Тигрови" чврстом одбраном ломе противнике

О. М.

22. 12. 2023. у 14:20 >> 14:20

БРИСТОЛ ће на свом "Аштон гејт" стадиону угостити Хал сити у 23. колу енглеског Чемпионшипа.

ЦРВЕНДАЋИ КОНАЧНО ПРЕКИНУЛИ ПОСТ: Тигрови чврстом одбраном ломе противнике

Бристол је тренутно у средини табеле са 29 бодова, седам више од тимова који се боре за опстанак. Имали су непријатан низ од пет мечева без победе који је завршен прошлог викенда када су савладали Сандерленд голом са беле тачке.

Уз доста среће су стигли до бодова јер је Сандерленд био бољи тим у овом мечу по свим показатељима. Контролисали су ток меча, али је Бристол ипак постигао гол из једанаестерца у 20. минуту. Након тога, Бристол се повукао у одбрану и није показао велику иницијативу у нападу. На срећу, то је било довољно за још једну победу.

Бристол постиже у просеку један гол по мечу и прима исто толико.

Хал игра солидно ове сезоне. Сакупио је 10 победа и реми, уз шест пораза. Ипак, иако заузима шесто место, по броју бодова је једнако удаљен од директне промоције у Премијерлигу и од испадања у Лигу 1.

У прошлом колу Хал је савладао Кардиф са 3:0. Био је то меч у којем је Хал показао колико смртоносни могу бити у нападу. Фудбалери Хала први гол постигли су у 32. минуту. У другом полувремену су за само четири минута погодили још два пута и обезбедили вредну победу.

Хал има једну од најбољих одбрана у лиги

НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,70)

ПОГЛЕДАЈТЕ НОВУ ЕПИЗОДУ "КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА"

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 12:46