СВОНСИ БЕЖИ СА ДНА: Престонова форма је проблематична

О. М.

22. 12. 2023. у 13:09 >> 13:09

СВОНСИ дочекује Престон у 23. колу енглеског Чемпионшипа. Утакмица се игра од 20 часова и 45 минута.

Свонси је тренутно на 18. месту у Чемпионшипу са 25 бодова. У прошлом колу на свом терену Свонси је изгубио од Мидлзброа са 2:1. Ова екипа код куће није победила већ шест кола и има само две победе у последњих 11 утакмица у свим такмичењима.

Престон је у далеко бољој позицији. Са девет победа, пет ремија и осам пораза заузима осмо место. Али и њихова форма је веома проблематична у последње време са само једном победом на пет мечева.

У прошлом колу фудбалери Престона доживели су дебакл пошто су пред својим навијачима изгубили од Вотфорда са 5:1, иако гости нису били приметно бољи, само им је "све улазило". Ништа на тој утакмици Престону није полазило за руком, осим првог гола који су постигли у 27. минуту.

Свонси је прошле године на свом терену победио госте из Престона са 4:2. Мало је недостајало да "лабудови" од готовине направе вересију, јер су од 3:0 после првих 40 минута игре убрзо стигли до 3:2, а онда и остали са играчем мање. Ипак и са десеторицом на терену успели су да постигну још један гол и реше питање победника.

НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,85)

ПОГЛЕДАЈТЕ ДРУГУ ЕПИЗОДУ ПОДКАСТА "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36