''ЦРНО-БЕЛИ'' ВЕЛИКИ ФАВОРИТИ: У првом колу су рутински одрадили посао

В.М.

23. 11. 2023. у 09:45

У оквиру другог кола Купа Словеније, Шенчур ће угостити Муру (16.00).

ЦРНО-БЕЛИ ВЕЛИКИ ФАВОРИТИ: У првом колу су рутински одрадили посао

Фото Profimedia

Гости су на отварању такмичења рутински одрадили посао против Ходоша славивши са 4:0, док је домаћин био слободан у првом колу, тако да ће данас дебитовати у овосезонском издању Купа Словеније.

Мура игра променљиво и никако да ухвати залет, на 15 одиграних утакмица у првенству је освојила 18 бодова и налази се на средини табеле на шестом месту.

''Црно-бели'' су последњи меч одиграли пре 11 дана када су поражени од стране Олимпије из Љубљане (0:1).

Данашњи ривал ће им бити трећелигаш Шенчур који је славио на своја последња два дуела тако да се налази у веома солидном ритму. 

Тим тријумфима домаћин се попео на друго место групе ''Запад'' и заостаје три бода за водећим Добом, а вреди напоменути да Шенчур није одиграо ниједан реми ове сезоне (11 победа, три пораза).

Мура је знатно квалитетнији ривал и очекујемо да то покаже на данашњем дуелу. 

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS 

НАШ ТИП: 2&2+ (квота 1,45)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)

СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок. А онда су и приредили одговор.

09. 03. 2026. у 16:11

Коментари (0)

ВАТРЕНА НОЋ У ИСТАНБУЛУ: Галатасарај сања ново чудо против Ливерпула