ХЕТАФЕ ПОНИЗИО ШЕСТОЛИГАША: Кадиз испустио победу над Севиљом

О. М.

06. 11. 2023. у 10:10

ХЕТАФЕ и Кадиз затварају 12. коло шпанске Ла лиге утакмицом која ће бити одиграна с почетком од 21 час на стадиону Колисеум.

Хетафе је имао лош почетак сезоне, али су у последњих неколико недеља подигли ниво игре и полако почињу да стижу бољи резултати. Овај тим има низ од пет ремија у лиги, али је у већини њих био ближи победи.

У прошлом колу ремизирали су са Мајорком 0:0. У мечу пре тога дочекали су Бетис на свом стадиону у утакмици у којој је највише узбуђења било на почетку. Бетис је постигао гол у првом нападу, већ у 1. минуту, али је Хетафе узвратио већ у 17. минуту.

Са Селтом Виго Хетафе је одиграо 2:2, а против Виљареала 0:0. Пре овог низа ремија, Хетафе је изгубио од Реал Сосиједада са 4:3 и победио Осасуну са 3:2.

Пре неколико дана Хетафе је гостовао шестолигашу Тардиенту и забележио убедљив тријумф од 12:0. Српски интернационалац Стефан Митровић играо је од 60. минута на том мечу и био асистент код деветог гола.

Кадиз је тренутно на 15. месту са 10 бодова. Имају две победе и пет пораза, а нису победили у последњих пет утакмица.

Кадиз је прошле суботе на свом стадиону ремизирао са Севиљом, 2:2. Домаћи су повели у осмом минуту, у 28. повисили на 2:0, а онда је уследио притисак гостију који фудбалери Кадиза нису издржали. Севиља је успела да изједначи у 60. минуту после више од 20 покушаја Кадизовог гола.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,94)

И РУСИ СУ ЗАТЕЧЕНИ: Ево кога је Рамзан Кадиров именовао за министра спорта Чеченије

Имајући у виду да рат у Украјини увелико у трећој години откако је почео у фебруару 2022, чак и они који нису помно пратили ситуацију у Русији у међувремену су велики број пута информасани шта ради први човек Чеченије, Рамзан Кадиров, један од највећих поштовалаца руског председника Владимира Путина. Ипак, оно што је сада одлучила поменута "глава Чеченске Републике", како му гласи званична титула, збунила је и руску јавност.

21. 05. 2024. у 20:03

НОВАК ЂОКОВИЋ НИЈЕ ОЧЕКИВАО ОВО: Енди Мареј тражи да се због њега направи преседан на Ролан Гаросу

Жудели су љубитељи тениса да поново гледају тениски дерби Новак Ђоковић - Енди Мареј, али од тога неће бити ништа. Бар не ове седмице на турниру АТП Женева опен. На Ролан Гаросу? Можда. Али, пред тај, предстојећи гренд слем, који почиње у седмици пред нама, десила се једна занимљива ствар.

21. 05. 2024. у 20:48

НАНЕЛИ ЈЕ ПРВИ УДАРИО ЛАЗАРЕВИЋА! АЛИ... Ово је кошаркаш Партизана рекао полицији о тучи пред вечити дерби!

Кошаркаш Партизана Џејлен Смит дао је исказ у полицији поводом туче која се десила пре трећег меча финала АБА лиге између Стефана Лазаревића и Џејмса Нанелија.

21. 05. 2024. у 16:25