ХЕТАФЕ ПОНИЗИО ШЕСТОЛИГАША: Кадиз испустио победу над Севиљом

О. М.

06. 11. 2023. у 10:10

ХЕТАФЕ и Кадиз затварају 12. коло шпанске Ла лиге утакмицом која ће бити одиграна с почетком од 21 час на стадиону Колисеум.

Хетафе је имао лош почетак сезоне, али су у последњих неколико недеља подигли ниво игре и полако почињу да стижу бољи резултати. Овај тим има низ од пет ремија у лиги, али је у већини њих био ближи победи.

У прошлом колу ремизирали су са Мајорком 0:0. У мечу пре тога дочекали су Бетис на свом стадиону у утакмици у којој је највише узбуђења било на почетку. Бетис је постигао гол у првом нападу, већ у 1. минуту, али је Хетафе узвратио већ у 17. минуту.

Са Селтом Виго Хетафе је одиграо 2:2, а против Виљареала 0:0. Пре овог низа ремија, Хетафе је изгубио од Реал Сосиједада са 4:3 и победио Осасуну са 3:2.

Пре неколико дана Хетафе је гостовао шестолигашу Тардиенту и забележио убедљив тријумф од 12:0. Српски интернационалац Стефан Митровић играо је од 60. минута на том мечу и био асистент код деветог гола.

Кадиз је тренутно на 15. месту са 10 бодова. Имају две победе и пет пораза, а нису победили у последњих пет утакмица.

Кадиз је прошле суботе на свом стадиону ремизирао са Севиљом, 2:2. Домаћи су повели у осмом минуту, у 28. повисили на 2:0, а онда је уследио притисак гостију који фудбалери Кадиза нису издржали. Севиља је успела да изједначи у 60. минуту после више од 20 покушаја Кадизовог гола.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,94)

ЂОКОВИЋ МУ НИЈЕ ПРВИ НА ЛИСТИ: Ево шта је Андреј Рубљов рекао након што је избацио Алкараза у Мадриду

Андреј Рубљов уопште није наиван тенисер. Они који су га посматрали само у претходних шест седмица, када није имао ниједну победу до доласка у Мадрид, вероватно би помислили другачије, али је он управо у престоници Шпаније нокаутирао и најбољег Шпанца који тренутно игра тенис - трећепласираног на АТП листи, двоструког узастопног шампиона мадридског мастерса, Карлоса Алкараза. А онда је момак на кога је Русија поносна изјавио нешто занимљиво.

01. 05. 2024. у 21:36