ТИП ИЗ ЛЕСКОВЦА: У напад на Белгијанце

ТИП редакција

04. 10. 2023. у 15:30

ЧУКАРИЧКИ као домаћин на југу Србије игра против Генка меч 2. рунде Лиге конференција

Добрих 45 минута је Чукарички одиграо у судару са Ференцварошем на отварању групне фазе Лиге конференција, али ће за тријумф у Европи морати да прикаже квалитетну партију свих 90 минута. Са гостовања Мађарима је донео само један гол (1:3), док ће у четвртак (21.00) против белгијског Генка желети да након сат и по времена фудбала има нешто више са чиме може да се похвали.

С обзиром на то да стадион на Бановом брду није репрезентативан за играње европских мечева, мораће момци тренера Игора Матића да се за домаће европске утакмице селе у Лесковац, на велелепни нови стадион “Дубочице”.

Не бриљирају Белгијанци нешто посебно од старта сезоне. Са променљивим резултатима, који су им донели средину табеле у првенству, сигурно не утерују страх у кости нашем представнику који је недавно скинуо скалп Црвеној звезди на Бановом брду (1:2). У односу на тај дуел, овај који следи је “мачији кашаљ”, а једино што може да их спречи у остваривању повољног резултата јесте искуство играња утакмица оваквог типа, којег пак Генк има значајно више.

4. Чукарички 1 0 0 1 1-3 0

РЕШИЛА ДА ПРОГОВОРИ! Због ње је химна Русије интонирана у Београду, па одједном прекинута - ево шта шампионка Европе сад каже о томе (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

08. 05. 2024. у 16:41