НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
ЈУЧЕ нам је голеада у Гранади оборила тикет, али смо за данас спремили нова три предлога
FOTO: M. Vukadinović
Уторак
18.00 Ахал - Ал Феиха 2 (1,75)
20.45 Престон - Бирмингем 1X&0-3 (1,63)
21.00 Шахтјор - Порто 2 (1,80)
Укупна квота: 5,13
Први пар на данашњем тикету нам је меч Лиге шампиона Азије где Ал Феиха, за коју наступају Владимир Стојковић и Милан Павков, а са клупе командује Вук Рашовић, гостује шампиону Туркменистана. Ни једна ни друга екипа се не могу похвалити неком формом, али квалитет је ипак на страни Саудијаца који би овај меч морали да реше у своју корист.
Други пар на тикету је меч Чемпионшипа у коме лидер Престон дочекује Бирмингем. Комбинација дупле шансе и голова нам се јавља као најреалнија опција.
Последњи пар нам је меч Лиге шампиона. Порто гостује Шахтјору на неутралном терену у Хамбургу и очекујемо да "змајеви" упишу три бода.
Препоручујемо
НИЈЕ МОГЛО ГОРЕ ПО ЗВЕЗДУ: Актуелни првак Европе дочекује ''црвено-беле'' на старту Лиге шампиона
19. 09. 2023. у 12:23 >> 12:23
РЕПРИЗА НЕКАДАШЊЕГ ФИНАЛА ЛИГЕ ШАМПИОНА: "Понос југа" се вратио у најелитније европско такмичење после шест година
19. 09. 2023. у 17:43 >> 17:43
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЖРТВУ ЧЕРНОБИЉА, ДЕВОЈЧИЦУ-МУТАНТА, РОДИТЕЉИ СУ ОСТАВИЛИ: Сада цео свет не може да верује шта је постала!
Чуда постоје. Ко вам каже да је другачије, покажите му ову причу.
19. 03. 2026. у 18:19
СРБИ СУ ЗГРОЖЕНИ АЛБАНСКО-БОСАНСКИМ СКАНДАЛОМ: Ево шта се десило у Тузли (ФОТО)
Косово је Србија, ма шта ко мислио. Али, неки који другачије мисле, не либе се да промовишу лажну државу, самопроглашену на територији јужне српске покрајине..
19. 03. 2026. у 16:20
Коментари (0)