"КРИЛАТИ ЛАВОВИ" ПРЕТЕ САМПДОРИЈИ: Прво гостовање Венеције у сезони

О. М.

30. 08. 2023. у 10:46

САМПДОРИЈА дочекује Венецију у трећем колу италијанске Серије Б. Утакмица се игра на стадиону Луиђи Ферарис у Ђенови од 20 часова и 30 минута.

КРИЛАТИ ЛАВОВИ ПРЕТЕ САМПДОРИЈИ: Прво гостовање Венеције у сезони

Венеција је пред почетак трећег кола била трећа на табели са четири бода. Била је домаћин у обе утакмице до сада, први пут је искористила предност домаћег терена, победивши са 3:0 Комо, али је у другом освојила само бод против Козенце која је чак и водила на полувремену.

Пре почетка сезоне у Серији Б, Венеција је наступила у Купу Италије где је елиминисана од Специје која је као домаћин била боља на пенале.

Сампдорија после два меча заузима 15. место са једним бодом. У другом колу је поражена са 2:0 од Пизе, а у првом је савладала Тернану у гостима са 2:1. Један бод има јер су јој два одузета одлуком ФИГЦ.

Ове две екипе су се последњи пут састале пре две сезоне у Серији А када је Самдорија победила у Венцији са 2:0 док је меч у Ђенови завршен нерешено 1:1.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 0-2 (квота 1,80)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Рафаел Надал је ово урадио у Шпанији и руски медији су због тога почели да крше закон

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Али, имају они и те како много заједничких црта. Људскост би могла да се уведе на ту "заједничку листу" након најновије вести о Шпанцу која је и Русију затекла.

30. 04. 2024. у 10:46

А МОЖДА СМО МИ ТО СВЕ ЛАЖИРАЛИ! Никола Јокић дриблао америчке новинаре као никада пре после елиминације Лејкерса из НБА плеј-офа

"А МОЖДА СМО МИ ТО СВЕ ЛАЖИРАЛИ!" Никола Јокић "дриблао" америчке новинаре као никада пре после елиминације Лејкерса из НБА плеј-офа

Денвер нагетси су елиминисали Лејкерсе из НБА плеј-офа, а Никола Јокић је на конференцији за штампу елминисао и помисао на сурову озбиљност релације кошаркаши - новинари.

30. 04. 2024. у 08:05